Tane Ecza Deposu

Tane Ecza Deposu tedarikçi,eczacı zincirini etkin ve hızlı kurmak amacıyla K.K.T.C. merkezde hizmete başlamıştır.

Tane Ecza Deposu Olarak ister www.taneecza.com 'dan vermiş olduğunuz siparişleriniz,ister telefoncunuz aracılığı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz , en kısa sürede hazırlanıp siparişleriniz istek türüne göre motorlu kurye,araç veya kargo ile teslim edilmektedir. Verdiğiniz siparişlerinizin size ulaştırılmasını hızlandırabilmeniz için extra bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.Tane Ecza Deposu olarak amacımız, siparişlerinizin mümkün olan en kısa sürede sizlere teslim edilebilmesi yönündedir. Siparişlerinizi üyelik girişi yaparak güncel durumunu izleyeblirsiniz.

AR-GE departmanında yeni sistemler üzerinde arayışlarını sürdüren Tane ecza deposu bünyesinde iki bilgisayar mühendisi,bir endüstri mühendisi çalıştırmaktadır. Sektördeki yeniliklere ve değişime açık olan Tane ecza deposu eczacıları için çalışmalarını aralıksız sürdürecektir.

Duyurular

Yönetimden

Tane Ecza Deposu

Tane Ecza Deposu Olarak ister www.taneecza.com 'dan vermiş olduğunuz siparişleriniz,ister telefoncunuz aracılığı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz , en kısa sürede hazırlanıp siparişleriniz istek türüne göre motorlu kurye,araç veya kargo ile teslim edilmektedirn

Tane Ecza Deposu
Devamı
İnternet
Telefon
7/24 Sipariş
Tane Ecza Deposu Tane Ecza Deposu Tane Ecza Deposu
Devamı
İlaç
İtriyat
Kampanyaları
Tane Ecza Deposu Tane Ecza Deposu Tane Ecza Deposu
Devamı