Araçlar

e-Ticaret


Kullanıcılarımıza üyelik imkanı sağlayarak, sürekli alışveriş imkanını ve bu alışverişler dışında kendinize ait bir sepet ile beğendiğiniz ürünleri sepetinize atarak toptan alışveriş imkanı sağlamaktayız. Cari hesabınızı takip edebilir,Daha önce vermiş olduğunuz siparişlere ve detaylarına bakabilirsiniz.

Sipariş Takibi


İster www.taneecza.com 'dan vermiş olduğunuz siparişleriniz,ister telefoncunuz aracılığı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz , en kısa sürede hazırlanıp siparişleriniz istek türüne göre motorlu kurye,araç veya kargo ile teslim edilmektedir. Verdiğiniz siparişlerinizin size ulaştırılmasını hızlandırabilmeniz için extra bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.Tane Ecza Deposu olarak amacımız, siparişlerinizin mümkün olan en kısa sürede sizlere teslim edilebilmesi yönündedir. Siparişlerinizi üyelik girişi yaparak güncel durumunu izleyeblirsiniz.

Talep Takibi


Talep Takip Sistemi, müşterilerin kullandıkları uygulamalar ile ilgili ya da genel çözüm, öneri, istek vb. bildirimlerini ortak bir havuzda toplayıp yönetilmesi işlemlerini kapsamaktadır. Talep işlemlerinizi üyelik girişi yaparak ekleyebilir veya güncel durumunu izleyeblirsiniz.

Kampanyalar


Artık Güncel kampanyaları görebilir,Kampaya şarrtlarına sipariş verebilir,Cari hesabınızı takip edebilir,Daha önce vermiş olduğunuz siparişlere ve detaylarına bakabilirsiniz.